När du behöver vår hjälp...

… kan du kontakta någon i vårt säljteam!

Välkommen att ringa eller skriva till oss om du har frågor om apparatskåp eller behöver hjälp med ett projekt.

► KarlstadFörsäljning

Bo Almstedt

Programmering/Sälj
054-211 815
bo.almstedt@asbva.se

► MariestadFörsäljning

Fredrik Knutsson

Säljchef
0501-39 91 93
fredrik.knutsson@asbva.se

► MariestadFörsäljning

Fredrik Wadebäck

Programmering/Sälj
0501-39 91 96
fredrik.wadeback@asbva.se

► NynäshamnFörsäljning

Henrik Brandesten

Programmering/Sälj
0501-66 982
henrik.brandesten@asbva.se

► LinköpingElkonstruktion

Johan Pettersson

Platschef
013 -120 904
johan.pettersson@asbva.se

► MariestadFörsäljning

Kenneth Rydin

VD
0501-39 91 91
kenneth.rydin@asbva.se

► MariestadFörsäljning

Robbin Axelsson

Offert
0501-39 91 92
robbin.axelsson@asbva.se

► MariestadFörsäljning

Ronny Annerqvist

Försäljning
0501-669 81
ronny.annerqvist@asbva.se